Į pradžią
 
Lietuviškai English
Apie mus
Naujienos
Pacientui
Apie tuberkuliozę
Apie infekcines ligas
Keliautojų ligos
Kiti straipsniai

 

 

 

 
 
 
Žvėryno infekcinių ligų stacionaras Santariškių tuberkuliozės stacionaras Antakalnio atsparios tuberkuliozės stacionaras Žolyno tuberkuliozės stacionaras Suaugusiųjų tuberkuliozės ambulatorinis skyrius

 

 SVARBI INFORMACIJA

VšĮ VUL Santariškių klinikų filialo Infekcinių ligų ir tuberkuliozės ligoninės (Birutės g. 1) Konsultacijų ir imunoprofilaktikos skyriuje įsikūrusiame Skiepų kabinete galima pasiskiepyti nuo Tymų.

Susikloščius nepalankiai tymų situacijai Vilniaus mieste, toliau plintant susirgimams, Vilniaus Visuomenės sveikatos centras kaip skubios profilaktikos priemonę, sąlytį turėjusiems asmenims, rekomenduoja vakcinaciją ne vėliau kaip per 72 val. nuo kontakto su tymais pradžios.

Infekcinių ligų gydytojo konsultacija mokama (be siuntimo), vakcina nemokama. Su BPG siuntimu infekcinių ligų gydytojo konsultacija ir vakcina nemokama.


Skiepų (imunoprofilaktikos) kabineto darbo laikas: I – V 10.00 – 15.30.

Telefonas 8 5 275 2680
El.paštas: jolanta.dieniniene@iltl.lt
Svetainė: www.iltl.lt2011 m. gegužės 1 d. ligoninė reorganizuota prijungimo būdu prie viešosios įstaigos Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų ir tęsia veiklą nauju pavadinimu - Infekcinių ligų ir tuberkuliozės ligoninė VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filialas.


Į Infekcinių ligų ir tuberkuliozės ligoninę pacientus nukreipia bendrosios praktikos gydytojas. Tačiau pacientai, kuriems reikia būtinosios medicinos pagalbos, į Žvėryno infekcinių ligų stacionarą (Birutės g. 1) visą parą gali kreiptis ir be siuntimo. 

 
naujienos

2015-03-13

Įvyko mokslinė praktinė konferencija „Dauginio atsparumo vaistams tuberkuliozės (DAV TB) gydymas ir DAV TB atvejo valdymasĮv

2015-01-08

2018 m. - naujasis Santariškių klinikų vaikų ligoninės pediatrijos korpusas ir Infekcinė ligoninė

 
archyvas

 

Infekcinių ligų ir tuberkuliozės ligoninė,
viešosios įstaigos Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filialas
Birutės g. 1, 08117 Vilnius
Tel. (8 5) 275 3162, faks. (8 5) 275 3221

info@iltl.lt
Infekcinių ligų
konsultacijų ir
imunoprofilaktikos
sk. registratūra
Birutės g. 1

(8 5) 275 2790
Suaugusiųjų
tuberkuliozės
ambulatorinio sk.
registratūra
Žolyno g. 12

(8 5) 234 0304
Klauskite gydytojo